yağ yakıcı

Yağ Yakıcı

VitPlus Coenzyme Q10 + Carnitin, birkaç kalori yakmak için spor aletlerinde saatlerce zaman kaybetmeden, hızlı yağ yakımı ve daha fazla hareket kabiliyeti sağlanmasına neden olur. Vücudun yağ yakma mekanizmasını uyarmaları sonucunda, vücut enerji ve ısı üretir, vücut ısısı yükseltildiğinde vücudun yağ yakma hızı da artmakta ve bu da hızlı zayıflamaya neden olmaktadır. Özellikle kan dolaşımının yoğun olduğu ve vücut ısısının daha fazla olduğu bölgelerde bölgesel zayıflama daha hızlı olmaktadır. Coenzyme Carnitin Zayıflama için oldukça ideal bir maddedir.

VitPlus Coenzyme Q10 + Carnitin enerji vermesinin yanında üstün bir yağ yakıcı özelliğe sahiptir. Günlük yaşamın koşuşturmaları içinde dengeli ve sağlıklı beslenme fırsatı bulamayanlar, açlığını bastırma adına günü atıştırma ya da abur cuburla geçiştirir. İşte bu tür yiyecekler bünyede yüksek kalori toplanmasına yol açarak vücutta yağ olarak birikir.

VitPlus Yağ Yakıcı özelliği ile bu tür yüksek kalorili yiyeceklerin vücutta kalmasını engelleyerek hızla dışarı atar.  VitPlus Coenzyme Q10 + Carnitin’in ile 1 günde 326 kalori yakarsınız!

Coenzyme Carnitin Kullanımı ;

Günde 1-3 kapsül yemeklerden önce alınması tavsiye edilir.

Coenzyme Carnitin içeriği ;

Her kapsül, coenzymeQ10, L-Carnitine fumarat, soya lesitin, soya fasulyesi yağı, bitkisel yağ, gliserol, balık jelatini, balmumu, boyar madde, demiroksit, titanium dioksit içermektedir.

L-Carnitin, büyük yağ molekülerinin enerjiye dönüştürülmesinde yardımcıdır. Düzenli egzersiz programlarında L-Carnitin takviyesiyle yağın enerjiye çevrilmesi mümkündür. Bu yüzden L-Carnitin, kilo kontrolünde etkili olan bir maddedir.

Coenzyme Q10 Tüm hücrelerde bulunur ve etkinlik gösterir, dolayısıyla tüm hücreler için önemi vardır. Hücrelerin yeterli enerjiyi üretebilmesi için gereklidir. Güçlü antioksidan özelliği olan CoQ10 vücudu; yıkıcı serbest radikallerin kötü etkilerinden koruyarak bağışıklık sistemine ciddi anlamda destek verir.
CoQ10 takviyesi yorgunluk hissini azaltmaya destek olur.

Vitplus’ın bugüne kadar bilinen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.

Etiketler : Yağ Yakıcı,  Coenzyme Q10, Coenzyme Carnitin , Coenzyme,  Carnitin, Q10, Carnitin, L-Carnitin, Zayıflama, Yağ Yakma, Kas Yapmak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir